O nas

Nasza firma powstała w roku 2015 i od samego początku zajmuje się kompleksowo procesem obróbki drewna, począwszy od wycinki w lesie, przez zrywkę i transport, po przetarcie na tartaku. Przygotowujemy materiał pod wymiar, służymy radą i doświadczeniem podczas realizacji zamówienia.

Skupujemy drewno na pniu w lesie oraz na działkach rolnych czy budowlanych. Służymy pomocą w uzyskaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń na wycinkę. Często otrzymujemy od klienta tylko sam numer działki leśnej i zajmujemy się kompleksowo ustaleniem granic oraz uzyskaniem pozwoleń na wycinkę czy wyciągniecie drewna przez sąsiednie działki.

Posiadamy duże doświadczenie w wycince i zrywce drewna w trudnym terenie. Od lat zdobywamy je na niełatwych terenach okolic Babiej Góry. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt marki Karpan, Husqvarna, Stihl, Zetor. Do wywozu drewna używamy samochodów z dźwigami hydraulicznymi HDS, które pozwalają sprawnie i szybko załadować drewno i przetransportować na tartak do dalszej obróbki. Kupujemy każdy rodzaj drewna - od pięknego materiału po opał.

Wśród naszych klientów są między innymi:

Bud-Mar

Drobdex

Fundacja DPT Zawoja